HAKKIMIZDA

1991 yılında MEFA adı kurulan şirketimiz 2010 yılından buyana faaliyetlerine ESO adı altında devam etmektedir. Şirketimiz çimento sektörü başta olmak üzere yurtiçi ve yurtdışı pek çok projeyi başarıyla tamamlamış bir taahhüt firmasıdır. ESO gerek 35 yıllık tecrübe ve bilgi birikimine sahip alanında  uzman kadrosu, gerekse de sunduğu kaliteli hizmet anlayışı ile kendisine sektöründe önemli ve prestijli bir yer edinmiştir.

Şirketimiz taahhüdünü yapmış olduğu projelerde iş güvenliği esaslarını ve uluslar arası kalite ve çevre standartlarını en önemli önceliği olarak belirlemiştir. Firmamız ISO9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgeleri ie yönetim ve hizmet kalitesini onaylatarak yurtiçi ve yurtdışı faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Vizyonumuz
Hizmet verdiğimiz faaliyet alanlarında güvenilir iş kalitesiyle en önde yer almak, müşteri memnuniyeti ve kalite esaslı hizmet anlayışı ile projelerinize değer katmak.

 

Misyonumuz
Kurulduğu günden bugüne edindiği tecrübeleri genç ve dinamik nesillere aktararak, hem projelerinize hemde çalışanlarına değer katan bir çalışma ortamında müşterilerine hizmet vermek.

 

Referansımız
Şirketimiz 20 yılı aşkın bir sürede tamamlamış olduğu gerek yurtiçi gerekse de yurtdışı projelerin yanı sıra Akçansa Çimento ve Hiedelberg Cemen ortaklığındaki Büyükçekmece, Çanakkale ve Samsun-Ladik çimento fabrikalarında ve Çanakkale ve Ambarlı Liman tesislerinde (Çimento Terminali)
Elektrik Bakım onarım ve montaj işlerini sözleşmeli firma olarak devam ettirmektedir.